pixel
care

Догляд за одягом

  • · UA Прати при температурі не більше 40 градусів у звичайному порошку без застосування засобів відбілювання · краще не вичавлюй і не суши сорочку в пральній машині - потім легше її відгладити · Якщо стираєш вручну, не викручуй річ · Суші сорочку в розправленому вигляді на вішалці · Зазвичай коміри і манжети забруднюються дуже сильно від постійного зіткнення зі шкірою шиї та кистями рук. Використовуй спеціальні миючі засоби для прання комірців сорочок. Але в жодному разі не три комір щітками чи руками, т.к. це призводить до руйнування тканини та втрати форми коміра.· Як правильно гладити сорочку: Праска повинна мати хорошу поверхню з нержавіючої сталі, яка не пошкоджує матеріал при прасуванні. Можна використовувати праски, що відпарюють, але найкращий результат досягається при прасуванні ще вологих після прання сорочок. Але якщо вони пересохли, їх можна зволожити з домашнього пульверизатора, після чого помістити сорочки в поліетиленовий пакет на якийсь час, щоб зволоження стало рівномірним. · Найлегше гладити сорочки із сумішевих тканин, тобто. бавовни з додаванням поліестру. Достатня температура – ​​110 градусів. Потрібна невелика кількість пари та невеликий тиск праски на поверхню тканини.· Сорочка з віскози теж досить легко гладитися. Режим прасування: температура 120 градусів, з парою і невеликим тиском праски на поверхню тканини (від води можуть залишатися плями, тому застосовуй лише пару). · Сорочка з чистої бавовни вимагає вже сильнішого тиску праски, температури 150 градусів та вологої пари. · Тканина бавовна зі льоном – температура 180-200 градусів, багато пари, сильний тиск. · Сорочка з тканини з ефектом стиснення – температура 110 градусів, без пари. · На темних тканинах при прасуванні з лицьового боку можуть залишатися ласі (блискучі смуги), тому гладити краще з вивороту, при необхідності прасування на лицьовій стороні - використовуй пару, злегка торкаючись виробу праскою.

care 1

UA Сорочкова тканина

care 2
  • · UA Прати трикотажні вироби з бавовни, вовни, хімічних волокон та їх сумішей слід у теплій воді до 30°C у мильному розчині, застосовуючи м'якодіючі засоби, спеціально призначені для прання трикотажу, інакше може статися деформація та усадка речей. Під час прання в пральній машині встановіть дбайливий режим прання.
  • · Бажано будь-який трикотаж прати вручну та стискати, а не терти, інакше на ньому можуть з'явитися катишки. · При пранні трикотажних виробів не можна застосовувати миючі засоби, що містять усі види відбілювачів, біодобавки (ензими), луги та їх з'єднання, кольорові гранули. · Вироби, різні за кольором, необхідно прати окремо один від одного, так як ворсинки від одного виробу можуть прилипати до іншого виробу, і подальше чищення буде трудомістким.
  • · Не рекомендується замочувати виріб надовго, не більше 20 хвилин. Вода має бути прохолодною, тому що в гарячій воді трикотаж сідає і звалюється. · Вироби зі штучних та синтетичних ниток, світлі вироби з кольоровими малюнками або оздоблювальними матеріалами, вироби з термоплавкими малюнками, об'ємним друком або вишивкою не можна замочувати або кип'ятити. · Полоскати трикотаж потрібно спочатку в теплій, а потім у холодній воді.
  • · Сушити трикотаж потрібно в розправленому вигляді на горизонтальній поверхні при кімнатній температурі. Вішати трикотажні вироби не рекомендується, оскільки вони можуть розтягнутися та втратити форму. · Гладити трикотажні вироби необхідно з виворітного боку та за напрямом петель помірно нагрітою праскою не більше 110 °C. · Трикотаж має петельну структуру, тому у вологому стані можна трохи змінити лінійні розміри: подовжити або вкоротити рукави, змінити довжину виробу.
  • · Через неправильний догляд за трикотажними виробами на них часто утворюються грудочки з волокон, що звалялися, - катишки. Видаляти катишки найкраще спеціальною щіткою або спеціальною машинкою для пілінгу. · Також, якщо Ви довго не носите річ, варто зберігати її у складеному вигляді, оскільки вішалки можуть спотворити форму трикотажу. Для зберігання трикотажного одягу рекомендується використовувати пластикові вішалки.

care 1

UA ТРИКОТАЖ

care 2